Obchodní podmínky

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu
účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně
on-line: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
Na SLOVENSKO NEZASÍLÁME, pouze po České republice

 

Prodávající

Tomáš Hradil, vystupující pod obchodním názvem Tomáš Hradil, se sídlem Martinice 241, 769 01 Holešov , živnostenský list vydán na ŽÚ Holešov – č.j. ŽÚ/165/22600/09/Ja - IČO 75257416 - neplátce daně

 

Objednávka zboží

Seznam zboží na stránkách www.e-proutenezbozi.cz je katalogem běžně dodávaného zboží. Prodávající nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost zboží bude neprodleně potvrzena na základě objednávky.

Kupující musí během objednání uvést úplnou platnou adresu, další kontaktní údaje (email, telefon) a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky.

Dodací lhůty a dodání zboží

Přesnou dodací lhůtu se Kupující vždy dozví v co nejkratší době (většinou do 24hodin ) po odeslání objednávky Prodávajícímu, nebo kdykoliv na žádost Kupujícího. Pokud je zboží skladem, je dodací lhůta do 5 dní od odeslání objednávky, jinak se pohybuje mezi 7-14 dny.

Zboží je odesláno zákazníkovi v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. V zásilce je přiložen dodací list plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.

Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Platební podmínky

Kupující má možnost volit mezi platboupřímo v kamenném obchodě, platbou na dobírku nebo bankovním převodem.Pokud platíte převodem, tak při objednávce Vám bude v krátké době sděleny všechny platební údaje. Po uhrazení Vámi zaplacené částky na náš účet bude Vaše zboží ihned expedováno.

Záruční podmínky a reklamace

Záruka na zboží zakoupené v internetovém obchodě www.e-proutenezbozi.cz se řídí platnými zákony. Standardní záruční doba je 24 měsíců. Záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se ale nevztahuje na opotřebování běžným užíváním.

Kupující při reklamaci napíše na info@e-proutenezbozi.cz podrobnosti k reklamaci. Během dvou dnů Prodávající odpoví Kupujícímu buď na email nebo telefonicky a poskytne informace ohledně dalšího postupu reklamace.

Prodávající či servisní středisko posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona třicetidenní.

Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.). Zboží musí být v neporušeném originálním obalu, nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno a musí být vráceno včetně všech dokumentů a dodacího listu. Zboží odeslané nejpozději 14. den ode dne převzetí na adresu prodávajícího bude překontrolováno a následně bude vyplacena přesná částka, která byla přijata od zákazníka eshopem na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem. Náklady spojené se zasláním zboží zpět si hradí zákazník sám.

V případě kdy měl zákazník poštovné zdarma, bude při vrácení objednávky do 14 ti dnů odečteno 1 x běžné poštovné z vrácené částky.

Ochrana osobních údajů spotřebitele

Prodávající si eviduje osobní údaje Kupujících, které byly uvedeny při objednávce (jméno, adresu, telefon a email). Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu. Prodávající nepředává tyto údaje žádné další osobě.

Pokud Kupující odešle při objednávce souhlas, může mu Prodávající sdělovat emailem obchodní sdělení s novinkami a akčními nabídkami, které se vztahují výhradně k sortimentu na www.e-proutenezbozi.cz a podobného charakteru.

Informace od Kupujícího jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může Kupující kdykoliv odvolat, a to tak, že zašle emailovou zprávu na info@e-proutenezbozi.cz nebo tuto skutečnost oznámí Prodávajícímu telefonicky.

„Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.“

Řešení sporů

Členové, kteří na základě a/nebo v souvislosti s těmito všeobecnými obchodními podmínkami vstupují s e-proutenezbozi.cz do smluvních vztahů v postavení spotřebitele, mohou v souladu s § 20d a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, řešit spory vzniklé na základě nebo v souvislosti s těmito smluvními vztahy i mimosoudně, a to u České obchodní inspekce (www.coi.cz), se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2. Tím není dotčena možnost spotřebitelů uplatňovat své nároky soudní cestou.

 

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi Prodávajícím a Kupujícím. Potvrzením objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.e-proutenezbozi.cz nejméně měsíc před účinností nových obchodních podmínek.

 

Tyto obchodní podmínky byly upraveny  05.10.2021

 

Režim zobrazení: Mobil / Výchozí
TOPlist